הכנה לחקירה במשטרה

 
 
לא ניגשים לחקירה פלילית ללא התייעצות עם עורך דין פליל

יזומנתם לחקירת משטרה מסיבה כלשהי? גם אם אינכם בטוחים מהי הסיבה להזמנתכם, רצוי ואפילו חובה להקדים ולהתייעץ עם עורך דין פלילי, בעל ידע רב וזאת על מנת שידריך אותכם באשר לזכויותיכם המשפטיות הקבועות בחוק, ובאשר לדרכים הנכונות והרצויות להתמודד מול שאלות החוקרים. אם לא התייעצתם טרם הגעתכם לחדר החקירות, נצלו את זכותכם להתייעץ עם עורך דין פלילי.

 
 
 

שחרור ממעצרים

 
 
 
מספיק חשד סביר לביצוע דבר עבירה כדי להכניס אותכם לבית מעצר

בין אם אתם בגירים או קטינים, בין אם יש לכם או אין לכם עבר פלילי קודם, תמיד קיימת האפשרות שתמצאו את עצמכם בתא מעצר. שהייה במעצר זו חוויה קשה מאוד, במיוחד עבור אדם מן השורה שזו הפעם הראשונה בה הוא מוצא את עצמו מאחורי סורג ובריח. לאותו אדם קיימת הרגשה של חוסר אונים ובדרך כלל אינו יודע כלל מה עליו לעשות בנושא וכיצד להוביל למצב של שחרורו מהמעצר באופן מידי.

לשחרור ממעצר לחצו כאן ואו חייגו
072-3259575
 
 
 

ייצוג במשפט הפלילי

 
 
במדינת ישראל, לכל נאשם בפלילים עומדת זכות לייצוג על ידי עורך דין במהלך הדיון בעניינו, ביסודה של הזכות לייצוג עומד הצורך להבטיח כי יקוים לנאשם הליך משפטי הוגן.

הדבר החשוב ביותר זה לבחור עורך דין פלילי בעל ניסיון רב שנים שבו אתם יכולים לתת אימון מלא בכל הנוגע למשפטכם. לבחור עורך דין שידע לבנות את הטקטיקה הנכונה שתביא במקרים מסוימים להקלה משמעותית בעונש ובמקרים אחרים לזיכוי מוחלט. לבחור עו"ד פלילי שלא יעשה הנחות לפרקליטות, לתביעות, למשטרה ולמערכת המשפט.

לפרטים נוספים חייגו ואו מלאו את פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם 072-3259575
 
 
 

ערעור פלילי

 
 
ערעור הוא הליך משפטי המאפשר למי שנפגע מהכרעה שיפוטית ואו מייצוג לקוי שחרץ את דינו של הנאשם, לפנות לערכאה גבוהה יותר כדי שזו תבחן את הכרעתה של הערכאה הנמוכה שנתנה את ההכרעה השגויה. במקרה זה בחירת העורך דין חייבת להיות בחירה נכונה ומדויקת. האופי של המייצג חייב להיות לוחמני ואינו מתפשר עד להבאת הזיכוי המוחלט ואו שינוי הפסיקה.

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם ואו חייגו
072-3259575
 
 
 
 
 

ייצוג בוועדת שחרורים

 
 
כל אדם המרצה מאסר מאחורי סורג ובריח זכאי על פי החוק, לאחר שריצה תקופה של שני שלישים ממאסרו, להתייצב בפני ועדת שחרורים אשר תבחן האם הוא ראוי ומתאים לשחרור מוקדם ממאסרו. כדי שסיכויו של האסיר לזכות בשחרור מוקדם יגדלו, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי שייצג אותו בוועדת השיחרורים.

העו"ד המייצג ידע להציג את טיעוניו של האסיר וכן את מכלול הנסיבות תוך שימת דגש על הנסיבות והנתונים התומכים בשחרורו המוקדם.


לפרטים נוספים מלאו
את פרטיכם
ואו חייגו
072-3259575
 
 
 

ליווי וייצוג נפגעי עבירות מין

 
 
אדם אשר מצא עצמו נפגע מעבירת מין שבוצעה כנגדו זכאי לליווי וייעוץ משפטי בהתאם לחוק "זכויות נפגעי עבירה".למרות שנפגע העבירה איננו צד להליך הפלילי בו מדינת ישראל והנאשם הוא הנתבע, זכאי נפגע עבירת המין להיות נוכח בהליך, להביע עמדתו לגבי תנאי שחרורו של הנאשם, הסדר הטעון שיחתם איתו וזכאי הוא להציג לבית המשפט את הנזק שנגרם לו כתוצאה ממעשה העבירה. מעמדם של נפגעי העבירה במדינת ישראל הולך ומתחזק וקיימות פסיקות תקדימיות המרחיבות את זכויות הייצוג ואת מעמדו של נפגע העבירה.


לפרטים נוספים מלאו
את פרטיכם ואו חייגו
072-3259575

 
 
 

עיכוב הליכים פליליים

 
 
עיכוב הליכים פליליים היא למעשה הקפאה של כל ההליך המשפטי המתבצע בעניינו של הנאשם. הבקשה מוגשת לרשות התביעה על ידי העו"ד שמייצג את הנאשם. את התהליך ניתן להוציא לפועל כל עוד לא ניתנה הכרעת הדין.

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם
ואו חייגו 072-3259575
 
 
 
 

מחיקת רישום פלילי

 
 
מחיקת רישום פלילי הנו הליך שמטרתו לטהר את שמו של אדם מאינדיקציה על קיומו של תיק פלילי בעברו בין אם נסגר ללא הגשת כתב אישום ובין אם הורשע בו ובכך למחוק כתם העלול להגביל ולהשפיע על מסלול חייו מבחינה תעסוקתית, אישית וחברתית, ולעתים אף לפגוע בו מבחינת יחס החברה אליו
ועוד. מכאן החשיבות הדרמטית למחוק את הרישום הפלילי.למחיקת הרישום הפלילי מלאו את פרטיכם ואו חייגו
072-3259575