עורך דין פשיטת רגל

 
מחפשים עורך דין פשיטת רגל | עו"ד הוצאה לפועל | עורך דין איחוד תיקים? הסתבכתם עם חובות גדולים ואינכם מצליחים להחזירם?
פנו אלינו וקבלו שירות מהיר. 072-3238041תהליך פשיטת רגל בא כדי לאפשר לחייב שנקלע לקשיים כלכליים ואינו מסוגל לפרוע את חובותיו לפתוח "דף חדש" בחייו הכלכליים, על ידי קבלת הפטר מן החובות.

הנהלים לניהול הליך פשיטת הרגל עיקריהם כדלקמן:

הליך פשיטת הרגל ייקצב בזמן מוגדר מראש של כ- 4.5 שנים ממועד צו הכינוס למיצוי יכולת פירעון החובות.

בכל תיק ימנה הכונס הרשמי מנהל המיוחד מיד עם מתן צו הכינוס. המנהל המיוחד יתמקד במהלך 18 החודשים הראשונים של ההליך, ממועד צו הכינוס ועד למועד הדיון בבקשת פשיטת הרגל, בביצוע בדיקות כלכליות יסודיות, גיבוש מצבת חובות חלוטים וגיבוש תכנית פירעון מוצעת לאישור בית המשפט, שתתבסס על יכולותיו הכלכליות של החייב ומימוש רכושו הפנוי והכנסתו הפנויה לאחר ניכוי צרכי ביתו.

תכנית פירעון - במסגרת תכנית הפירעון שתגובש ותוצג לאישור בית המשפט , וככל שהחייב יסכים למפורט בה, הוא יוכל לקבל הפטר מותנה מיד עם מתן אישור ההסדר והכרזתו פושט רגל. בסיום מימוש תכנית הפירעון, בתוך פרק זמן של כ- 3 שנים נוספות, יקבל החייב הפטר חלוט מחובותיו.
בנסיבות מתאימות, כאשר עולה מן החקירות כי המשך ניהול הליכי פשיטת הרגל לא יביא כל תועלת לנושים, ניתן יהיה להמליץ על מתן הפטר לאלתר מיד עם הכרזתו של החייב פושט רגל.
בנסיבות מתאימות גם ניתן יהיה לקצר את תכנית הפירעון לתקופה קצרה מ- 3 שנים.

מה יעזור לחייב להתפטר מחובותיו תוך תקופת זמן יחסית קצרה - שיתוף פעולה מלא מצד החייב ככלל, ושיתוף פעולה מלא בגילוי כל מידע והרכוש מצדו (לרבות רכוש שהוברח עובר לפתיחת ההליך) בפרט, יקדם את החייב לקבלת הפטר מחובותיו. גם הגדלת הכנסותיו של החייב והגדלת התשלום החודשי עשויים, בנסיבות מסוימות, לקדם את קבלת ההפטר.
תגיות: עורך דין פשיטת רגל , משרד עורכי דין פשיטת רגל, עו"ד פשיטת רגל, עורך דין הוצל"פ, עורך דין הוצאה לפועל, איחוד תיקים.

 
 
 

פרטי התקשרות

 

כתובת: הרצל 8, חדרה

טלפון: 072-3238041
 

שעות פעילות

 

ימים א' - ה'9:00 - 19:00
יום שישי בתיאום מראש.

 
 
 

צרו עמנו קשר